Умови повернення товару протягом 14 днів після придбання:
Згідно з. 9 Закону України про захист прав споживачів ви можете повернути товар протягом 14 днів при дотриманні таких умов:

Товар не був у безпосередньому використанні
Відсутні пошкодження і сліди використання, повністю збережений товарний вигляд виробу
Збережена оригінальна упаковка вироби, в т.ч. не пошкоджений блістер, заводська плівка і т.д.
Товар знаходиться в абсолютно працездатному стані
У разі, якщо в процесі використання товару виявилися дефекти, повернення і обмін даного товару можливий тільки через Сервісний центр виробника (див. П. Умови надання гарантійного обслуговування). У разі, якщо на товар не надається гарантія, він не підлягає поверненню.

Звертаємо вашу увагу, що використанням товару вважається навіть його одноразова експлуатація.

Процедура повернення або обміну нового товару:
Для обміну / повернення товару необхідно написати лист на нашу адресу homecityshop24@gmail.com, в якому обов'язково вказати наступні дані:

ПІБ, телефон покупця.
Дату і номер замовлення.
Склад замовлення (товари).
Суть проблеми - докладний опис поломки, дефекту, несправності, що не комплектності, пошкодження, невідповідності товару.
Докласти кілька фотографій або відео товару крупним планом з ушкодженнями.
Бажана дія - обмін або повернення грошових коштів. Для повернення грошових коштів необхідно вказати ПІБ та номер банківської карти.
Після отримання листа магазин розглядає претензію протягом 1-3 робочих дня.

За результатами розгляду претензії магазин надає розгорнуту відповідь на лист з подальшими інструкціями.

Якщо товар, згідно Закону України, підлягає обміну / поверненню в листі будуть вказані дані для відправки товару в магазин або в сервісний центр виробника.

При отриманні товару магазин протягом 1-5 робочих днів здійснює повернення коштів покупцю на вказану їм банківську карту або відправляє товар.

Вартість доставки при поверненні нового товару протягом 14 днів оплачується покупцем (у разі, якщо товар не підійшов за кольором, розміром і іншим властивостям зовнішнього вигляду).